ZIEMAS PASAKA AMALIENBURGAS MUIŽĀ

313438911_501603315212751_9090410343891108313_n

Apvienojot idejām bagātāko un apņēmīgāko aizputnieku inicatīvu, Amalienburgā norisināsies notikumiem bagāta svētku programma, kas aizsāksies jau 3. decembrī un noslēgsies 28. decembrī.

Ziemas pasaka, kas aizvedīs ikvienu Ziemassvētku sajūtu ceļojumā, kur uz papīra burts pēc burta tiks rakstītas vēstules mīļajiem, vēlēti labi vēlējumi un radīts pārsteiguma prieks, nosūtot vēstuli Ziemassvētku pastā ar īpašu, paša radītu apsveikuma kartīti, ar zīmogu zīmoglakā un īpašāko pastmarku kā nekur citviet! Plašajā meistardarbnīcu programmā ikviens atradīs sev un ģimenei interesējošo, radošo aktivitāti, lai svētku laiks būtu piepildīts prieka un mīlestības kopā esot. Ik nedēļu norisināsies gan dzejas un noskaņu vakari, gan koncerti, lai mirkli apstātos no darba dunas un ļautu baudīt dvēselei svētku gaidīšanas laiku un radītu sirdī svētku sajūtas.

Ziemas pasakas īpašo svētku atmosfēru būs iespējams iemūžināt skaistās fotogrāfijas pie Amalienburgas muižas fotomeistara. Mākslas, dizaina, garšas un sajūtu tirgus pārsteigs ar plašo dāvanu klāstu, kas iepriecinās sirdij tuvos svētku laikā, atrodot unikālu dāvanu atbilstoši katra gaumei. Piparkūku sirdis, pārsteidzošie laimes liešanas mirkļi, smiekli un smaids – tas viss – Ziemas pasakā Amalienburgas muižā!

Vairāk informācijas, zvanot: 28793700