Velobrauciens – APKĀRT AIZPUTEI

velo afiša_gatva-01

Aizputes novada Tūrisma un Mūžizglītības centrs sadarbībā ar Aizputes novada sporta centru “Lejaskurzeme”, aicina 3. oktobrī plkst. 10:00 uz tūrisma sezonas noslēguma velobraucienu apkārt Aizputei. Pieteikšanās velobraucienam līdz 1. oktobrim pa tālr. 28617307 vai e – pastā: turisms@aizpute.lv!

Tūrisma sezonas noslēguma velobraucieni ir kļuvuši par tradīciju, kuru laikā dalībnieki iepazīst Aizputes apkārtnes kultūrvēsturisko mantojumu, dažādus tūrisma apskates objektus un Aizputes apkārtnes uzņēmumus.

Velobrauciena starts plkst. 10:00 no Aizputes novada sporta centra “Lejaskurzeme”, Ziedu ielā 7. Reģistrācija braucienam no plkst. 9:45. Aicinām dalībniekus izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu apģērbu un apavus, kā arī parūpēties par sev nepieciešamajām uzkodām un dzērieniem brauciena laikā. Dalība velobraucienā ir bez maksas.

Velobrauciena nolikums 2021

Lūgums ņemt vērā, ka mainoties epidemioloģiskajai situācijai, velobraucienam iespējamas izmaiņas! Aktuālākajai informācijai sekot līdzi https://www.facebook.com/Aizpute