Misiņkalna dabas parks

61948217_337535726894594_5924147682426748928_n

Misiņkalna dabas parks uzsākts veidot 20. gs. sākumā. Parka platība šobrīd ir aptuveni 28 ha. Misiņkalns ir Aizputes pilsētas augstākā vieta. Tā augstums sasniedz 95,4 m. No Misiņkalna dabas takām paveras ainaviski skatu punkti uz pilsētu.
Parka stādījumu atjaunošana uzsākta 1992. gadā. Iespējams iepazīt dažādu retu sugu augus un stādījumus, kā arī izbaudīt neskarto dabu. Šobrīd parku caurvij atjaunoti pastaigu un velo celiņi, parka teritorijā atrodas mototrase, kurā norisinās Latvijas mēroga sacensības motokrosā.
Adrese: Brīvības iela, Aizpute

Pastaigu takas – MISIŅKALNS

Orientēšanās poligona karte
Orientēšanās poligona kartes instrukcija

AUDIO PASTAIGA Misiņkalna parka estrādē (LAUKA PĒTĪJUMS (BE PART), Starptautiskais jaunā teātra festivāls HOMO NOVUS)

Projekta “BE PART (Art BEyond PARTicipation)” ietvaros skotu mākslinieki Nīls Kalagans un Simone Kenjona sešas nedēļas pavadīja Aizputē un Aizputes apkārtnē, veidojot audio darbu kopā ar dažādu paaudžu vietējiem iedzīvotājiem. Darbs tapis Aizputes Misiņkalna dabas parkā, kur mežs sastopas ar brīvdabas teātra skatuves paliekām. Tas ir apcerīgs pētījums par veidiem, kā katrs no mums izjūt vietu, un lietām, ko varam mācīties no citu cilvēku uzskatiem, uztveres un domāšanas īpatnībām.