Videjais_dzenis_Mankus

Putnu vērošanas maršruts – Aizpute

Mierīgas un nesteidzīgas atpūtas un pastaigu cienītajiem, aicinām iepazīt dažādās putnu sugas, kuras mīt Tebras upes krastos Misiņkalna dabas parkā Aizputē.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Putnu vērošanas maršruts – Cīrava

Mierīgai un nesteidzīgai dabas un ainavas vērotājiem piedāvājam iepazīt daudzveidīgās putnu sugas, kas mitinās ainaviskajā Cīravas meža parkā.

─īuncins_Laime

Citi putnu vērošanas maršruti Aizputes novadā

Dabas mīļotājiem un putnu vērošanas entuziastiem piedāvājam arī citus putnu vērošanas maršrutus Aizputes novadā – Apriķi, Cīravas mežs, Gaiļu dīķis, Kalvene, Lažas ūdenskrātuve, Meti, Misiņkalna parks, Ormaņkalns, Padures priediens, Pleces purvs, Tebras krasti, Tīdu ezers un citas vietas, kurās iespējams novērot putnu daudzveidību Latvijas dabā.

28-aizputes-udenstornis-1

Ūdenstornis

Ūdenstornis būvēts 1960. gadā un darbojies līdz 2009. gadam. 2009. gadā mainījās pilsētas ūdenssaimniecības struktūra un tornis pilnībā tika izslēgts no kopējās ūdens apgādes sistēmas. Torņa jumta augstākais punkts ir 27m no zemes. Šobrīd industriālā mantojuma objekts – Aizputes ūdenstornis ir pieejams kā skatu tornis.
Adrese: Atmodas iela 32 C, Aizpute, (+371) 28617307

DARBA LAIKS:
Otrdiena – piektdiena 10:00 – 18:00, Sestdiena 10:00 – 15:00, Pirmdiena, svētdiena – SLĒGTS!
APMEKLĒJUMU PIETEIKT IEPRIEKŠ!

26-kazdangas-parks-7

Skatu tornis

Aktīvās atpūtas, dabas vērotājiem un mierīgu pastaigu cienītājiem Kazdangas muižas parka teritorijā ir izbūvēta 190 metru gara gājēju pontonu laipa pāri Dzirnezeram, kā arī jauns skatu tornis 2,7 metru augstumā virs ūdens līmeņa dabas daudzveidības un putnu vērošanai. Labiekārtoti arī divi celiņi, kas aizved pie laipas. Pontonu laipa savieno abus Dzirnezera krastus, tādējādi izveidojot 7 km garu dabas taku, kurp doties pastaigās, sportot un vērot. Piekļuve takai ir pielāgota arī cilvēkiem ratiņkrēslos.

Adrese: Kazdangas muižas parks