Bilde-0094

Atpūtas komplekss “Lauku Kūrorts”

Lauku Kūrorta ir atpūtas komplekss. Viesu mājā visu gadu ir pieejama banketu zāle līdz 50 cilvēkiem un 30 gultas vietas. Vasaras sezonā ir pieejama arī 150 m2 svinību halle, kurā ir iespējams ar komfortu uzņemt līdz 100 viesiem. Kompleksā ir pieejamas arī 3 mājiņas – „Lauku Kūrorta Camp”, katrā no tām ir sava terase, virtuve un 8 gultas vietas. Brīvdienu mājas teritorijā ir trīs dīķi gan peldēšanai, gan makšķerēšanai. Teritorijā atrodas arī bērnu laukums, lapene, grils un ugunskura vieta.

Adrese: Ūdensrozes, Kazdangas pagasts, Dienvidkurzemes novads
Telefons: (+371) 26446670
Internetā: www.laukukurorts.lv

27-kazdanga-viesu-nams-1

Brīvdienu māja “Lilijas”

Brīvdienu mājā “Lilijas” tiek piedāvātas 10 gultasvietas, dušas, WC, auto stāvvieta, blakus mājā pieejams internets. Piedāvā arī telts vietas, ugunskura vietu, makšķerēšanu, peldvietu un sporta laukumu, laivas noma, pirts, ceļotājiem ar kemperiem pieejams ūdens un elektrība. Pasākumu rīkošanai iespējams izīrēt arī svinību telpas un visu pirts ēku.

Adrese: „Lilijas”, Kazdangas pagasts, Dienvidkurzemes novads
Telefons: (+371) 29100175
E-pasts: lili65@inbox.lv

26-kazdangas-apartamenti-2

Kazdangas apartamenti un saieta nams

ĪSLAICĪGI NAV PIEEJAMS!
Kazdangas Saieta namā tiek piedāvātas 22 gultas un papildus vietas līdz 70 personām, viesību zāle. Bērnu un jauniešu centrā pieejamas dažādas galda spēles, neliela trenažieru zāle, TV, internets, virtuve (ar traukiem, tējkannu, ledusskapi, plīti, veļas mazgājamām mašīnām). Brīnišķīga vieta nometņu un vairāku dienu semināru organizēšanai. Netālu atrodas arī ēdināšanas uzņēmums, kurā iepriekš vienojoties iespējams pasūtīt brokastis, pusdienas vai vakariņas. Kazdangas apartamentos tiek piedāvātas 8 gultasvietas. Pieejams TV, internets un virtuve. Apartamenti piemēroti gan ģimenei ar bērniem, gan atsevišķām grupām.