DSC06879

Skatu tornis

Aktīvās atpūtas, dabas vērotājiem un mierīgu pastaigu cienītājiem Kazdangas parka teritorijā ir izbūvēta 190 metru gara gājēju pontonu laipa pāri Dzirnezeram, kā arī jauns skatu tornis 2,7 metru augstumā virs ūdens līmeņa dabas daudzveidības un putnu vērošanai. Labiekārtoti arī divi celiņi, kas aizved pie laipas. Pontonu laipa savieno abus Dzirnezera krastus, tādējādi izveidojot 7 km garu dabas taku, kurp doties pastaigās, sportot un vērot. Piekļuve takai ir pielāgota arī cilvēkiem ratiņkrēslos.

Adrese: Kazdangas parks

Laser Tag (2)

Laser Tag “Plāns B”

Spēle Laser Tag (Lāzera cīņas) ir peintbola analogs. Tā ir tehnoloģiska spēle, kuras mērķis ir “neitralizēt” pretiniekus ar infrasarkano staru, kas ir pilnīgi nekaitīgs. Laser Tag ir pieejams gan profesionāliem sportistiem, gan bērnu komandām, gan aktīvai atpūtai draugu un ģimenes lokā. Apmeklējumu pieteikt iepriekš!

Adrese: “Kļavas”, Kazdangas pagasts, Aizputes novads
Telefons: (+371) 29399379
Internetā: www.lasertags.lv

DSC_3725

Kazdangas muižas parks

19. gs. sākumā veidotajā 196 ha plašajā Kazdangas parkā šobrīd ir interesantas pastaigu takas, veloceliņi, koka skulptūras, atsevišķu celiņu, soliņu un tiltiņu sistēma. Šobrīd Kazdangas parks ir viens no lielākajiem un dendroloģiski bagātākajiem Latvijas muižu parkiem. Kazdangas Tūrisma centrs piedāvā ekskursijas pa parku gida pavadībā un radošās darbnīcas, kā arī piedāvā parkā spēlēt dažādas izzinošas […]

KurzemesPerle

Atpūtas komplekss “Kurzemes pērle”

Aktīvākas atpūtas cienītājiem, kā arī nesteidzīgai atpūtai un nakšņošanai pie Sepenes ezera, kur iespējams nodoties vasarīgām peldēm labiekārtotā pludmalē, labi pavadīt laiku piknika vietā vai pirts kublā. Atpūtai uz ūdens – velosipēdi un airu laivas. Sporta laukumi, tenisa korts un pastaigas pa meža takām.

Adrese: ”Būdnieki”, Kalvenes pagasts, Aizputes novads
Telefons: (+371) 28658466
Internetā: www.kurzemesperle.lv

IMG_20160520_143945

Bebru taka Cīravas mežaparkā

Lēnu pastaigu un skaistu dabas skatu cienītājiem Cīravas mežaparkā ir izveidota pastaigu taka ar soliņiem un tiltiņiem. Takas lielākā daļa ved gar Durbes upes krastiem, atklājot skatam daudzos līkumus un bebru nedarbus, skābaržu, bērzu, apšu un priežu audzes. Aktīvākas atpūtas cienītājiem tiek piedāvāta “Bebru taka” ar lielo trošu tiltu, kāpšanas sienām, šūpolēm un dažādām citām […]

1.kl. (29)

Pārgājieni Cīravas mežaparkā

Piedāvājam atraktīvus, komandas vienojošus, sacensību garu uzturošus pārgājienus kopā ar 3 – 5 pārgājiena vadītājiem. Fiziskās aktivitātes tiek piemeklētas atbilstoši vecuma grupai un būs pa spēkam ikvienam. Pārgājiena ilgums 1 – 3 stundas. Piedāvājums gan bērniem un pieaugušajiem (grupas no 10 – 30 pers.) Pārgājiena noslēgumā piedāvājam omulīgu pasēdēšanu parkā pie ugunskura ar tēju– 1,50 […]

ūdensatrakcijas

Ūdensatrakcijas un kanoe laivas

Biedrība “Piparmētra” piedāvā baudīt ūdens priekus Cīravas dzirnavu dīķī vai arī jūsu izvēlētajā ūdenskrātuvē. Piedāvājumā 5 ūdensbumbas, 3 ūdensveltņi un 3 ūdens sienāži jeb akvaskiperi. Kā arī tiek piedāvātas 8 kanoe laivas ar airiem, vestēm un laivu piekabi no dažu stundu ūdesnstūrisma nobrauciena pa Durbes upi, līdz vairāku dienu piedzīvojumam uz ūdens.

Telefons: (+371) 27878004, (+371) 25435898
E – pasts: janis@udensputni.lv, cirava.tic@inbox.lv

mototrase_1

Misiņkalna mototrase

Aizputes Misiņkalna mototrasē regulāri notiek gan starptautiskas, gan Latvijas mēroga sacensības dažādās motokrosa klasēs. Interesentiem un profesionāļiem pieejami arī treniņlaiki.

Adrese: Brīvības iela 54, Aizpute
Telefons: (+371) 29397995

19181992_439062346455567_471592651_o

Aizputes publiskā peldētava

Aktīvai atpūtai vai nesteidzīgas atpūtas cienītājiem pie dabas peldētavā ir ierīkotas telšu un ugunskura ietas, ģērbtuves, WC un automašīnu stāvvieta.

Adrese: Lažas ūdenskrātuve, Jelgavas iela, Aizpute